Nabídka práce > SPECIALISTA KONTROLY NÁKLADŮ - vhodné také pro absolventy

SPECIALISTA KONTROLY NÁKLADŮ - vhodné také pro absolventy

Náplň práce

Máte vysokoškolské vzdělání a pokročilou angličtinu? Rádi byste své znalosti z dob studií využili v praxi v úspěšné společnosti? Pak neváhejte, máme tady pro Vás zajímavou pracovní nabídku: "SPECIALISTA KONTROLY NÁKLADŮ". Pozice je vhodná také pro šikovné absolventy.

Náplň práce:
* úpravy cen
* řízení materiálových nákladů
* zodpovědnost za investice
* správa interních systémů

Požadavky

* VŠ vzdělání (ekonomický či technický směr)
* praxe s působením na obdobné pozici VÝHODOU
* pokročilá znalost anglického jazyka - denní komunikace
* výborná znalost MS Office (především Excel)
* organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13., 14. a 15. mzda * 25 dní dovolené * flexibilní pracovní doba * příspěvek na dopravu ve výši 50% * pravidelné bonusy * příspěvek na životní a penzijní připojištění * příspěvky na stravování * vzdělávací kurzy * slevy na produkty společnosti
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek