Nabídka práce > CNC OBRABĚČ

CNC OBRABĚČ

Náplň práce

Náplň práce:
- obsluha, programování a údržba CNC strojů
- výroba modelových zařízení ve stanovené termínu a kvalitě - dle stanovených technologických postupů
- práce s technickými měřidly

Požadavky

- vzdělání strojního / technického zaměření ( soustružník, frézař, programátor CNC strojů )
- zkušenosti na CNC strojích výhodou
- zkušenost s programováním nebo seřizováním CNC strojů výhodou
- orientaci v technické dokumentaci podmínkou
- práce s ovládacími systémy Fanuc, Siemens, Heidenhain a Haas - není podmínkou
- čistý trestný rejstřík
- svědomitý a aktivní přístup k práci
- samostatnost, zodpovědnost za kvalitu práce
- týmového ducha a kolegiální přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 130 CZK do 220 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - třísměnný provoz - nástupní mzda závislá na znalostech a praktické dovednosti - příspěvek na stravování - příjemný kolektiv a zázemí ve stabilní firmě - moderní, čisté a bezpečné pracovní prost
  • Místo pracoviště: Olomouc