Nabídka práce > SPECIALISTA NÁKUPU S AJ

SPECIALISTA NÁKUPU S AJ

Náplň práce

Máte praxi v nákupu, Aj min. na úrovni B1 a chcete se stát součástí výrobní společnosti, která je špičkou v oboru a bude si Vás vážit?

Pak reagujte, protože hledáme posilu na pozici: SPECIALISTA NÁKUPU

NÁPLŇ PRÁCE:
* zodpovědnost za projekt
* vyjednávání podmínek nákupu materiálu
* péče o dodavatele a rozvoj nových vztahů
* zodpovědnost za včasné a kvalitní dodávky materiálu
* komunikace s ostatními odděleními ve firmě

Mzda 35 - 45 000 Kč dle zkušeností

Lokalita: Česká Lípa

Požadavky

* VŠ/SŠ technického případně ekonomického směru
* min. 2 roky praxe v nákupu z automotive či jiné výrobní firmy
* znalost AJ pro komunikaci se zahraničními klienty
* znalost NJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: *13. plat * 5 týdnů dovolené * podnikové stravování za výhodné ceny * možnost jazykových a odborných kurzů * příspěvek na penzijní/životní pojištění * cafeterie a propracovaný systém zaměstnaneckých výhod
  • Místo pracoviště: Česká Lípa