Nabídka práce > TECHNIK AUTOMATIZACE | ROBOTIKA | MLADÁ BOLESLAV

TECHNIK AUTOMATIZACE | ROBOTIKA | MLADÁ BOLESLAV

Náplň práce

Chcete pracovat pro jednoho z předních dodavatelů manipulačních podávacích systémů? Mít možnost kariérního růstu ve stabilním zázemí mezinárodní společnosti?

Tak to potom hledáme právě Vás!

CO BUDE VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE:

- servis manipulačních ramen a automatizační techniky
- práce v lisovnách, svařovnách a plastikářských provozech
- servis a montáže ve výrobě i u zákazníků z oboru automotive v ČR, SR, Německu, Itálii, Francii, Anglii i mimo Evropy

Požadavky

- SŠ/SOU technického směru
- praxe v servisu automatizační techniky
- vyhláška 50 §6
- znalost programování robotů (KUKA, ABB) / PLC výhodou
- ochota cestovat do zahraničí
- angličtina pro komunikace v zahraničí u zákazníka
- dobré komunikační schopnosti
- samostatnost, přesnost
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 25 dní dovolené - bonusy - jazykové kurzy - stravenky - možnost dalšího profesního růstu - odborná školení
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav