Nabídka práce > Procesní inženýr, vstřikování plastů

Procesní inženýr, vstřikování plastů

Náplň práce

Hledáme specialistu na vstřikování plastů, který bude odpovědný za náběh nové výroby.

Vaše denní povinnosti:
* spouštění, řízení a plánování výroby v oblasti vstřikování plastů
* vedení celé výrobní části
* řešení kvalitativních problémů vstřikovaných dílů
* nastavení a korekce parametrů vstřikovacích lisů
* kontrola stavu forem pro vstřikování a jejich úpravy
* koordinace oprav a údržby strojů a vstřikovacích forem
* vytvoření týmu specialistů

Požadavky

Co potřebujeme:

* technické vzdělání
* praxe v oboru vstřikování plastů minimálně dva roky podmínkou
* komunikativní znalost angličtiny - komunikace se zahraniční centrálou
* MS Office
* nebát se zodpovědnosti a samostatnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * stravenky * flexipasy * jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Ostrava