Nabídka práce > .NET DEVELOPER, centrum Ostravy

.NET DEVELOPER, centrum Ostravy

Náplň práce

Věnuješ se programování na platformě .NET? Mluvíš dobře anglicky? Pokud ano, rádi Tě uvítáme v našem kolektivu. Reaguj na pozici .NET DEVELOPER.

Náplň práce:
* vývoj v .NET
* vytváření technické specifikace dle požadavků
* zodpovědnost za dokumentaci vývoje
* administrativní úkoly dle IT procesů
* podílení se na různorodých projektech

Požadavky

Od Tebe očekáme:

* ukončené SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT
* pokud máš SŠ, už bys měl mít praxi v programování .NET
* tyto technologie Ti nejsou cizí: MS.NET, SQL, ORACLE, HTML, CSS, Javasciprt, JQUERY
* super angličtinu (využiješ na pohovoru a dále s kolegy i zákazníky)
* ochotu pracovat v mezinárodním týmu a občas vycestovat do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * parkovací místo * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * stravenky * cafeteria system * příspěvek na penzijní a životní pojištění * přístup k nejmodernějším technologiím * účast na prestižních projektech
  • Místo pracoviště: Ostrava