Nabídka práce > HR GENERALIST - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

HR GENERALIST - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

Pro mezinárodní výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme Personalist(k)u / HR Generalist.

Ideální kandidát/ka má praxi v oblasti personalistiky nebo mzdového účetnictví, je komunikativní a administrativně zdatný/á.

Náplň práce:
- nábor zaměstnanců
- vedení personální evidence
- organizace vstupních zdravotních prohlídek
- organizace a evidence vzdělávání a školení
- nastavování adaptačních a průběžných plánů
- kontrola docházek, předpříprava dat pro mzdovou účetní
- spolupráce s vedoucími jednotlivých pracovních úseků
- spolupráce se státními orgány
- reporting

Požadavky

- SŠ/VŠ ekonomické vzdělání
- zájem o oblast personalistiky a HR
- PC skills - MS Office
- znalost anglického jazyka výhodou
- praxe v personalistice nebo na podobné administativní pozici
- pečlivost, zodpovědný přístup k práci
- chuť učit se nové věci, pracovat na sobě
- komunikativnost a empatický přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - možnost flexibilní pracovní doby - bonusový systém - závodní stravování - další vzdělávání a profesní rozvoj - Flexipasy - dárky k jubileum, výročím - sídlo firmy ve Zlíně
  • Místo pracoviště: Zlín