Nabídka práce > Projektový manager

Projektový manager

Náplň práce

Jsi samostatný, organizovaný, zodpovědný, vyznáš se v technologiích a troufáš si řídit IT projekty? Pak máš možnost pracovat s fajn týmem na různorodých a zajímavých projektech.

Hledáme projekťáka s alespoň 1 letou praxí na obdobné pozici. Výhodou je zkušenost s agilními metodami vývoje SCRUM.

Nabízíme

• Různorodé projekty z mnoha oborů
• Možnost realizace na „oblíbených“ projektech
• Zahraniční výjezdy
• Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
• Multisport pas
• Rozptýlení v kanceláři – šipky, playstation
• Vedení, kterému záleží na svých kolezích

Další informace

• Nástup možný ihned nebo dle dohody
• Práce na ŽL nebo HPP
• Kanceláře v centru Prahy

Informace o pozici

  • Prague Personal Assistance
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Angličtina (B2), Čeština
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Skvělý pracovní kolektiv, Práce na zajímavých a různorodých projektech, Home office, Zahraniční výjezdy, Rozvoj a vzdělávání, MultiSport, Rozptýlení v práci - šipky, playstation
  • Vhodné pro: Samostaté, organizované a zodpovědné osoby s managerskými schopnostmi
  • Místo pracoviště: Karlovo nám. 17, Prague Labs