Nabídka práce > NÁKUPČÍ, mimo automotive

NÁKUPČÍ, mimo automotive

Náplň práce

Máte již zkušenosti v nákupu a tato oblast Vás baví a naplňuje? Oblast automotive už Vás unavuje? Hovoříte plynule anglickým jazykem, a dokážete zúročit Vaše zkušenosti na pozici NÁKUPČÍ?
Pak nám zašlete Vaše CV.

Náplň práce:
* zajištění dodávek materiálu
* komunikace s dodavateli a výrobním střediskem, vyjednávání s dodavateli
* cestování za zákazníky
* koordinace dodávek s výrobními termíny
* vyhledávání vhodných dodavatelů, monitoring trhu
* spolupráce na řešení reklamací
* komunikace s ostatními odděleními
* pravidelný reporting

Požadavky

* angličtina na komunikativní úrovni - denní komunikace se zahraničím
* zkušenosti v oblasti nákupu
* zkušenosti ve výrobní společnosti podmínkou
* dobré komunikační a vyjednávácí schopnosti
* flexibilita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - perspektivní zaměstnání v prestižní společnosti - možnost profesního růstu - školení v zahraničí - klidné a velmi přátelské prostředí - penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Nový Jičín