Nabídka práce > Finanční koncipient

Finanční koncipient

Náplň práce

CO BUDEŠ DĚLAT?
Budeš naším parťákem.
Budeš součástí týmů lidí, kteří chtějí svým klientům realizovat sny. Budeš člověkem, který dokáže klientovi zvolit vhodnou možnost jak si splnit sen o bydlení, jak si má utvořit finanční rezervy, jak zajistit dětem peníze na studium nebo jim pomoci se postavit na vlastní nohy. Budeš člověkem, který ochrání klienta a jeho rodinu před těžkými finančními situacemi, který ukáže klientovi, jak si i ve stáři zachovat příjemný způsob života.
Budeš bankéřem, budeš rádcem, budeš partnerem.

Požadavky

KOHO HLEDÁME?

BYTOST, z níž číší pozitivní energie. Bytost, pro kterou není nic nemožné, a která miluje práci s lidmi.
STARTÉRA, který je zvyklý makat a chce rozvíjet firmu od začátku, budovat pevné a přátelské vazby s klienty i s kolegy.
ODVÁŽLIVCE, který se nebojí přinést své vlastní nápady a myšlenky.
TRPĚLIVCE, který chápe, že je třeba si nejdříve něco “odmakat”, a potom sbírat "plody".
MILOVNÍKA života a lidí v něm. Milovníka s vysokou mírou empatie, s touhou lidem skutečně pomoci.
FINIŠERA, který dokáže vše dotáhnou do konce.
OPTIMISTU s pozitivním postojem. Takového, který nemá ve svém slovníku "nedá se", "nechci" a "nemohu", ale používá výrazy "zkusím to", "chci!" a "myslím, že to mohu udělat takto ..."

Potřebujeme z Tebe cítit život, svěžest, nadšení, vášeň a srdce, neutuchající chuť pracovat na sobě, zlepšovat se a dosahovat společných cílů.

Nabízíme

CO TI NABÍZÍME?

Pracovní smlouvu s hlavním pracovním poměrem.
Základní ohodnocení: 13.000 Kč - 20 000 Kč
Další ohodnocení: za tvou nadstandartní práci a šikovnost, Tě chceme odměnit (v rozmezí 5.000 - hranici nemáme).
Flexibilní pracovní doba: chceme ti umožnit se svobodně rozhodovat o tvé pracovní době
Osobní růst: klademe důraz na vzdělání a rozvoj, proto Tě v tom podpoříme
Pozici manažer/ka pobočky: chceš-li posouvat nejen sebe, ale i své kolegy, můžeš se stát lídrem pobočky
Podíl na zisku firmy: za dlouhodobou loajalitu vůči naší firmě a tvrdou práci se Ti chceme odměnit. Naším cílem je, že se chceme o zisk firmy podělit i s Tebou.

Další informace

Nástup začátkem listopadu /dohodou.

Místo kanceláře se nachází v Bystřici.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na mailovou adresu: a.adamus@hrsigma.eu

Informace o pozici

  • HR Sigma
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bystřice