Nabídka práce > !!! .NET Programátor !!!

!!! .NET Programátor !!!

Náplň práce

- Administrace a vývoj interních aplikací založených na .NET pro klienty v CZ/SK/ Maďarsku
- Analýza dat
- Administrace změn a tvorba dokumentace
- Komunikace se zákazníky

Požadavky

- 3 roky praxi s C#, .NET, SQL, JavaScript
- AJ na komunikativní úrovni - B2
- Nadšení pro IT a programování. Pokud k tomu ještě přidáš vlastní kreativitu, nápaditost a chuť učit se, máš místo v týmu.

Nabízíme

- Máme pro Tebe zajímavou a samostatnou práci na rozsáhlých IT projektech
- Přístup k nejmodernějším technologiím
- Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
- Mnoho zaměstnaneckých výhod: příspěvky na stravování, roční bonus, penzijní připojištní týden dovolené navíc a mnoho dalších.
- Partu skvělých kolegů a velmi příjemné pracovní prostředí
- Řadu teambuildingových akcí
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Možnost dalšího vzdělávání (jak odborného, tak i jazykového)
- Smlouvu na dobu určitou (1 rok) s možnosti prodloužní na dobu neurčitou
- Motivující finanční ohodnocení

V případě, že tě pracovní příležitost zaujala, budeme se těšit na Tvé CV.

Lucie Krčmová
Senior IT Recuiter
Experis IT
lucie.krcmova(*)experis.cz

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek