Nabídka práce > Konstrukteřina není jen dřina! Hledáme konstruktéry/srdcaře

Konstrukteřina není jen dřina! Hledáme konstruktéry/srdcaře

Náplň práce

Vaše úkoly:

· vývoji sedadlových systémů osobních automobilů a jejich komponent

· tvorba 3D a 2D dokumentace k vyvíjeným produktům

· technické a toleranční výpočty při konstrukci

· spolupráce v rámci mezinárodního projektového týmu

· technická realizace sériových změn

Požadavky

Profil TOP kandidáta:

· znalost 3D práce v CAD systému. CATIA V5 preferována.

· komunikativní znalost cizího jazyka (angličtina nebo němčina)

· schopnost se učit a tvůrčí myšlení, technická zručnost.

· VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo odpovídající praxe.

· odborné znalosti nebo praxe v konstrukci mechatronických systémů.

Nabízíme

Odměníme Vás

· prací v moderním pracovním prostředí

· profesním růstem, možností zahraničních stáží

· vstupním zaškolení v rámci plánu adaptace

· podporou odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje

· dotovaným stravováním ve vlastních prostorech

· 5 týdny dovolené

· relokačním balíčkem po dobu 6 měsíců (podpora při hledání ubytování, platba ubytování)

· širokou škálou zaměstnaneckých benefitů (např. příspěvek na penzijní připojištění, podpora volnočasových a sportovních aktivit...)

Zaujala Tě tato nabídka?

Pokud ano, tak nám rozhodně zašli svůj životopis v rodném a anglickém nebo německém jazyce.

Těším se na Tvou reakci!

Petra Štěrbová

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek