Nabídka práce > Obchodník v logistice

Obchodník v logistice

Náplň práce

· budete pečovat o stávající zákazníky, pravidelně s nimi komunikovat a být jim k dispozici

· zároveň bude Vaším úkolem sledovat potenciál u jiných společností, které by mohly být novým klientem

· Vaším svěřeným regionem budou Jižní Čechy

· budete si plánovat akviziční schůzky u potenciálních klientů a prezentovat služby společnosti

· součástí Vaší práce bude i administrativa spojená s přípravou smluv, cenových nabídek

· budete denně kooperovat i s ostatními kolegy ve společnosti z jiných oddělení

Požadavky

· mít SŠ vzdělání, VŠ výhodou

· schopnost domluvit se anglicky

· být aktivní řidič

· mít zkušenosti min. 3 roky v logistice

· výborné komunikační a prezentační dovednosti

· schopnost vést obchodní jednání a vyjednávání

Nabízíme

· zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti

· služební automobil, mobilní telefon a notebook

· atraktivní finanční ohodnocení

· trvalý pracovní poměr

· nástup možný hned

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek