Nabídka práce > Vedoucí v metalografické laboratoři

Vedoucí v metalografické laboratoři

Náplň práce

  • zodpovědnost za vedení týmu metalografické laboratoře

  • provádění zkoušek, kontrola a ověřování výsledků

  • zajištění kontroly kalících médií

  • řízení dokumentace a záznamů laboratoře

  • zodpovědnost za technické řešení zadaných projektů

  • zodpovědnost za kvalitu výkovků po procesech tepelného a termomechanického zpracování

  • komunikace se zákazníky a dodavateli, účast při auditech, návrh vhodného technické řešení, spolupráce s dalšími odděleními

  • sledování nových trendů v oblasti metalografie a tepelného zpracování

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického zaměření

  • znalost anglického jazyka na úrovni min. B1

  • praxi v metalografické laboratoři, znalost požadavků v oblasti kvality

  • znalost norem ISO, ČSN EN, DIN v oblasti zejména konstrukčních a nástrojových ocelí

  • analytické, organizační a komunikační schopnosti

  • dobrou znalost MS Office

  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • práci ve stabilní a prosperující společnosti se silným zázemím

  • odpovídající platové ohodnocení

  • podporu osobního i profesního růstu

  • odborná školení

  • další zajímavé firemní benefity

Informace o pozici

  • Manpower
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek