Nabídka práce > Specialista ERP (Konzultant odbytu senior)

Specialista ERP (Konzultant odbytu senior)

Náplň práce

  • analýza požadavku zákazníka a návrh řešení v systému zákazníka

  • sledování legislativních změn v oblasti odbytu a návrh zpracování těchto změn do IS zákazníka

  • poskytování konzultací a školení zákazníkům v oblasti odbytu

  • poradenství zákazníkům v oblasti odbytu

  • vedení projektů

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání

  • praxe v oblasti logistiky (skladového hospodářství) a obchodu min 3 roky

  • praxe a orientace v oboru implementace informačních systémů vítána

  • výhodou praxe v projektovém řízení

  • znalost oceňovacích metod

  • znalost legislativních předpisů týkajících se skladového hospodářství

  • výborné komunikační a prezentační dovednosti

  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

Nabízíme

  • práci v moderní společnosti

  • výborné pracovní podmínky a motivující platové ohodnocení

  • práci na zajímavých projektech pro významné klienty

  • práci v příjemném kolektivu

  • odborný růst v oblasti informačních technologií, firemních procesů

  • v případě požadavku možnost pracovat formou home office (po zapracování)

Nástup: Dohodou

Místo pracoviště: Přerov

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek