Nabídka práce > Specialista/tka administrativy a logistiky - Chrudimsko

Specialista/tka administrativy a logistiky - Chrudimsko

Náplň práce

Náplň práce:

Zajištění administrativního chodu kanceláře

Správa vozového parku, kontrola dat a zpracování reportů

Administrativní činnost a komunikace s nákladní dopravou

Práce v systému SAP

Požadavky

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání

Pracovní zkušenosti na administrativním oddělení pro přepravu, dopravu či praxi v oddělení financí

Znalost AJ - schopnost se domluvit, komunikativní znalost

Výhodou znalost systému SAP

Odolnost vůči stresu, schopnost aktivně řešit problémy, rychlé jednání a proaktivní přístup směrem zákazníkovi

Nabízíme

Nabízíme:

Samostatnou pracovní pozici s možností využití anglického jazyka

Zázemí silné společnosti a perspektivní zaměstnání

Moderní pracovní prostředí a práci v dynamickém týmu

Zajímavé pracovní podmínky a pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Další zaměstnanecké benefity - týden dovolené navíc, závodní stravování

Nástup: dle dohody, září 2016

Místo pracoviště: okres Chrudim (Ideálně lokalita pro region a okolí - Kutná Hora, Čáslav, Žleby a Třemošnice)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek