Nabídka práce > Tester SW aplikací

Tester SW aplikací

Náplň práce

  • testování různorodých aplikací pro extérní společnosti během celého vývojového cyklu

  • spolupráce na zajímavých mezinárodních projektech v Evropě

Požadavky

  • VŠ, technického nebo ekonomického směru

  • anglický jazyk na úrovni B2 (intermediate)

  • zkušenosti s testováním softwarových aplikací v rámci projektu

  • výhodou je znalost MS SQL Serveru a .NET

  • dobré komunikační schopnosti, smysl pro prioritu, kvalitu a detail, vytrvalost, pozitivní přístup, zodpovědnost

Nabízíme

  • tázemí globálního zaměstnavatele s osobním přístupem k lidem

  • rozvoj odborných znalostí a osobnosti, zajímavý kariérní růst

  • možnost flexibilního zaměření v rámci technologií

  • různorodá pracovní náplň a zajímavé projekty

  • velmi přátelský kolektiv

  • služební notebook, iPhone6 a 6 týdnů dovolené !

  • zajímavé finanční ohodnocení

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek