Nabídka práce > Administrativní pracovník pro Škoda Auto

Administrativní pracovník pro Škoda Auto

Náplň práce

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • zpracování a vyhodnocování technické dokumentace dle standardu ŠKODA CI

  • kontrola plnění termínů a realizace vypracovaných projektů

  • kontrola a optimalizace obsahu technické dokumentace

Požadavky

  • úplné střední vzdělání s maturitou technického směru, výuční list

  • znalosti z automobilového průmyslu – výroba, kvalita

  • nutná komunikace v českém jazyce a ovládaní spisovného českého jazyka, německý jazyk výhodou

  • práce s PC – standard Škoda

  • řidičské oprávnění skupiny „B"

  • schopnost rychlého a logického rozhodování, reprezentativní vystupování, komunikativnost a časovou flexibilitu

  • znalosti ŠKODA CI standardu

  • ovládaní balíku Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint a Outlook) na profesionální úrovni

  • samostatnost při potřebě získávaní informací z provozů a informací z internetu

  • základy Zoner Photo Studia výhodou

  • základy AutoCAD-u výhodou

Nabízíme

  • smlouva na hlavní pracovní poměr

  • 25 dní dovolené

  • stravenky

  • motivační platové ohodnocení

  • výkon práce ve Škoda Auto - Mladá Boleslav

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: 25 000 - 28 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek