Nabídka práce > OPERATOR PRODUKCJI - LIPOVKA – PROSTA PRACA MANUALNA

OPERATOR PRODUKCJI - LIPOVKA – PROSTA PRACA MANUALNA

Náplň práce

Dla naszego klienta Simoldes Plásticos, znanego dostawcy plastikowych komponentów dla

automotive w Lipovce obok Rychnova nad Kněžnou, poszukujemy kandydatów na pozycje

produkcyjne – operator produkcji.

Chodzi o wizualną kontrolę elementu a manipulowanie z nim,

kompletowanie produktów. Praca w systemie trzyzmianowym.

Praca bez dużych obciążeń dla kobiety.

przeprowadza się w spokojnym, czystym środowisku – jest dedykowana również dla kobiet.

Požadavky

Zręcznośc manualna.

Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy/pracy w systemie zmianowym

Nabízíme

Trzyzmianowy system pracy

Zarobki 15 800 CZK + 0-2500 CZK – elastyczna część wypłaty, podwyżka po 6. i 12. miesiącach pracy.

Doplata 1000 CZK - odpracowane 100% godzin

Oferta jest skierowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Przejście pod bezpośrednie zatrudnienie do firmy po Simoldes Plasticos po 6 miesiącach.

Nowoczesne technologie oraz przyjemne środowisko pracy.

Dodatki żywnościowe.

25 dni płatnego urlopu.

Ubranie robocze.

Dotowan posilki a kawa

13. a 14. wynagrodzenie

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 15800 Kč + 0-2500 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek