Nabídka práce > Perl Developer

Perl Developer

Náplň práce

  • Budeš navrhovat, implementovat a udržovat komponenty cloudové platformy a služby jako jsou např. API, datová úložiště, metadata databáze, MAQL a ETL

  • Kódovat budeš hlavně v Perlu

  • Budeš se podílet na probíhajícím vývoji rychle roustoucí cloudové platformy SaaS

  • Pracovat budeš v agilním prostředí

Požadavky

  • Aby jsi mohl tuto práci dělat, je potřeba silná znalost minimálně jednoho dynamického programovacího jazyka (Perl je preferován)

  • Minimálně 2 roky zkušeností se softwarovým vývojem budou ideální základ

  • Potřebujeme člověka, který bude schopen efektivně pracovat v Linuxovém prostředí

  • Hledáme samouka schopného samostatné práce

  • Dobrá psaná angličtina (technická dokumentace)

Nabízíme

  • Budeš řešit smysluplné problémy

  • Budeš budovat a podporovat úžasné technologie

  • Pracovat budeš s výbornými lidmi v neformálním prostředí s relax zónami

  • Roční odměny

  • Interní rozhovory, semináře/workshopy

  • Na pracovišti je k dispozici lednice plná osvěžení (zdarma)

  • Budeš mít 5 týdnů dovolené plus 6 sickdays

  • Na výběr dostaneš buď MacBook nebo Lenovo laptop

  • Cafeteria program

  • Anglické jazykové kurzy

  • Ponikový mobilní tarif

  • Stravenky

  • Flexibilní pracovní doba

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek