Nabídka práce > Malý hacker - Analytik security řešení

Malý hacker - Analytik security řešení

Náplň práce

Mezi Tvé klíčové aktivity bude patřit zejména definice, plánování a provádění auditů telekomunikačních sítí
Dále budeš rozvíjet nové zabezpečovací síťové nástroje a demonstrovat jejich výhody a možnosti využití
Tyto nástroje se budou vylepšovat na základě získaných zpětných vazeb od zákazníků

A jaké technologie budeš využívat?

  • SS7 Signaling, SIGTRAN, Telco messaging (SMS, MMS, RCS)

  • Python, TCL, Perl, LUA, Linux

  • Atlassian tools JIRA, Confluence and STASH (GIT)

  • Computer and telecommunication networks

Požadavky

Od Tebe potřebujeme, aby jsi znal Linux alespoň na administrativní úrovni, aby jsi uměl skriptovat v jednom ze skriptovacích jazyků (Python, Perl, TCL nebo jakýkoliv jiný)
a aby jsi měl hluboký zájem o sítě, zejména TCP/IP :)

Nabízíme

* Možnost Home Office (záleží na senioritě zaměstnance)
* 5 týdnů dovolené
* Stravenky
* Sickdays
* Očkování
* Možnost denně využívat AJ - jazykové kurzy
* Firemní snídaně
* Bezúročné půjčky
* ... a mnoho dalších :)

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek