Nabídka práce > Údržbář forem

Údržbář forem

Náplň práce

Co bude náplní Vaší práce?

Údržba, opravy a čištění forem pro vstřikolis.
Svařování, práce na soustruhu jiné manuální práce týkající se údržby forem.

Požadavky

Koho hledáme?

Člověka ideálně se zkušeností údržbáře vstřikolisu.
Manuálně zručného člověka, který umí svářet, soustružit a pracovat s obvyklými ná/stroji ve výrobě.

Nabízíme

Co nabízíme?

Zázemí stabilní mezinárodní společnosti.
Práci v prostředí úplně nové moderní výrobní haly.
Zajímavé platové ohodnocení, bonusy, 13. a 14. plat
Možnost závodního stravování, 55% přispívá zaměstnavatel.
Nástup ideálně ihned.

Zaujala Vás naše pozice?
V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek