Nabídka práce > Technický obchodní zástupce pro automatizaci

Technický obchodní zástupce pro automatizaci

Náplň práce

- prodej komplexních řešení procesní automatizace v průmyslových oborech
- samostatné řešení zakázek se zákazníky
- vedení obchodní dokumentace
- vyřizování objednávek
- podpora zákazníků v oblasti zprostředkování technické podpory
- návrhy úprav stávajících výrobků a služeb na základě požadavků zákazníků
- sledování konkurenčních firem a jejich produktů

Požadavky

- SŠ vzdělání (technického nebo obchodního zaměření), výhoda zaměření na elektro
- praxe v oboru min 2 roky
- obchodní zkušenosti v oblasti dodávek technologických, řídících aj. systémů průmyslu (např.
energetika, potravinářství, životní prostředí, chemie, petrochemie, automobilový průmysl atd.)
- základní znalosti problematiky dodávek automatizační techniky slaboproudých a silnoproudých
elektroinstalací v průmyslových odvětvích a stavebnictví
- obchodní a strategické myšlení
- AJ na komunikativní úrovni
- řidičský průkaz sk.B
- práce na PC – pokročilá úroveň
- komunikativní, samostatný

Nabízíme

- zázemí stabilní a prosperující firmy
- motivující finanční ohodnocení - základní mzda + výkonnostní odměny dle dosažených výsledků
- možnost kariérního i odborného růstu
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody (stravenky, očkování, příspěvky k životnímu a pracovnímu výročí, atd.)
- mobilní telefon, notebook, služební automobil
- možnost homeoffice

SPLŇUJETE POŽADAVKY A ZAUJALA VÁS NABÍDKA?

V tom případě nám pošlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Manpower s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek