Nabídka práce > SPECIALISTA/KA OSOBNÍCH PŮJČEK

SPECIALISTA/KA OSOBNÍCH PŮJČEK

Náplň práce

  • Zejména telefonický, ale i osobní kontakt s klienty společnosti.

  • Prodej úvěrových produktů po telefonu i osobně na pobočce.

  • Příprava a sestavování konkrétní nabídky úvěru dle požadavků klienta.

  • Nabízení produktů stávajícím klientům a také potencionálním zákazníkům společnosti.

  • Poskytování informací klientům o produktech společnosti.

  • Aktualizace a ověřování dat

  • Získávání podkladů k uzavření smlouvy o poskytnutí úvěru.

Požadavky

  • SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické zaměření výhodou)

  • Dobré komunikační a prodejní dovednosti (praxe v oblasti prodeje výhodou)

  • Základní znalosti finančního trhu a zájem o obor

  • Umění zaujmout, navázat pozitivní vztah s klientem

  • Zapálení pro práci a pozitivní přístup ke změnám

  • Schopnost navrhovat řešení dle individuálních požadavků a možností klienta

Nabízíme

  • Silné zázemí mezinárodní bankovní skupiny BNP Paribas

  • Perspektivní, zajímavou práciVýraznou podporu profesního růstu a seberealizace

  • Příjemné moderní pracovní prostředí, nejedná se o žádný velký openspace

  • Akční kolektiv, individuální přístup ke každému zaměstnanci

  • Motivující systém ohodnocení - přiměřená základní mzda a bonusový systém, který závisí na vaší šikovnosti

  • Bohatý program zaměstnaneckých benefitů:

  • - Týden dovolené navíc

  • - Příspěvek na stravování - stravenka v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den

  • - Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • - Voda, káva, čaj na pracovišti zdarma

  • - Flexipassy

  • - Loajalitní program pro dlouholeté zaměstnance - po jednom roce nárok na cafeterii, odměny za pracovní a životní jubilea atd.

  • - Akce pro zaměstnance

Informace o pozici

  • Manpower
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: 20 000 - 25 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek