Nabídka práce > Programátor

Programátor

Náplň práce

Vývoj zakázkových úprav v rámci implementace informačního systému společnosti

Práce ve vývojovém prostředí společnosti

Aktivní komunikace se zákazníky

Řešení zakázek

Požadavky

Vzdělání technického směru, vhodné i pro studenty 3. ročníku se zaměřením na programování

Znalost obecných programovacích technik a znalost jazyka SQL

Výborné komunikační a prezentační dovednosti

ŘP skupiny B – aktivní řidič, ochota cestovat v rámci ČR

Znalost produktů MS SQL Server, Sybase ASE výhodou

Nabízíme

Práci v prosperující a dynamicky se rozvíjející české společnosti

Nadstandardní moderní prostředí a přátelský kolektiv

Perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr

Zajímavé finanční ohodnocení

Různorodou pracovní činnost

Nástup možný ihned

Místo výkonu práce Olomoucký region

Informace o pozici

  • Manpower
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek