Nabídka práce > Inženýr zákaznické kvality/Quality engineer

Inženýr zákaznické kvality/Quality engineer

Náplň práce

• Komunikace se zákazníkem ohledně jeho požadavků, zabezpečení jejich dodržování
• Příprava a koordinace zákaznických auditů
• Zajišťování kvality produktů a návrhy řešení při případných neshodách
• Řešení zákaznických reklamací
• Zajišťování validace a kvalifikace u nových produktů, účast na jednání o stavu nových produktů
• Řízení a implementace preventivních a nápravných opatření pro nové produkty/procesy

Požadavky

• Zkušenosti s kvalitou ve výrobním podniku
• Praktické zkušenosti s využíváním nástrojů kvality
• Komunikativní znalost AJ

Nabízíme

• Čtvrtletní docházkový bonus
• 13. plat
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dopravu
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy angličtiny, němčiny, odborné vzdělávání)
• Motivující nástupní mzdu
• Příjemnou pracovní atmosféru
• Firemní akce

Informace o pozici

  • Manpower
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek