Nabídka práce > Vedoucí procesního zlepšování

Vedoucí procesního zlepšování

Náplň práce

  • Vede, koordinuje a motivuje zaměstnance oddělení precesního zlepšování

  • Identifikuje možnosti ke kontinuálnímu zlepšování ve výrobních i nevýrobních oblastech

  • Vede, hodnotí a rozvíjí projekty vedoucí ke zlepšení a úsporám

  • Využívá nástroje štíhlé výroby a metodologii 6 Sigmy

  • Zodpovídá za dosažení cílů jednotlivých projektů, pravidelně reportuje

  • Identifikuje klíčové procesy a klíčové požadavky zákazníka

  • Vyhodnocuje a ověřuje potenciální úspory nákladů u každého projektu

  • Řídí výběr nových projektů a stanovuje jejich priority, koordinuje vzájemnou integraci jednotlivých projektů a procesů; interních i externích

  • Definuje náplň, harmonogramy a plány projektů, sestavuje tým pro potřeby jednotlivých projektů

  • Školí a koučuje v oblasti nástrojů 6 Sigmy a jiných nástrojů štíhlé výroby

  • Dohlíží na zavádění vhodných nápravných opatření

  • Identifikuje překážky v projektech a procesech, pravidelně poskytuje zpětnou vazbu o stavu projektů

  • Sleduje, do jaké míry jsou naplněny cíle a hmatatelné úspory jednotlivých projektů

  • Sdílí osvědčené postupy se sesterskými závody a korporací

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického zaměření

  • Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici

  • Green belt podmínkou, Black Belt výhodou

  • Nadstandardní komunikační a prezentační dovednosti

  • Schopnost vést a motivovat podřízené

  • Prokazatelné zkušenosti s vedením 6 Sigma projektů ve výrobní firmě

  • Znalost norem ISO 9001, ISO 14001

  • Znalost ostatních principů štíhlé výroby např. – 5S, Lean, MUDA, SMED, TPM

  • Nadstandardní znalost práce na PC, zejména MS Excel a Project

  • Plynulá znalost anglického jazyka slovem i písmem

  • Schopnost vést bez formální autority a nadchnout pro metodiku 6 Sigmy

  • ŘP sk. B

Nabízíme

Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

  • Moderní technologické vybavení

  • Možnost profesního rozvoje a seberealizace

  • Zajímavé finanční ohodnocení

  • Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

  • Další zajímavé benefity

Informace o pozici

  • Manpower
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek