Nabídka práce > HR Manažerka

HR Manažerka

Náplň práce

  • Zavedení systému personálního rozvoje k podpoře zaměstnanců a managementu

  • Zajišťovat firemní cíle v oblasti lidských zdrojů

  • Komunikovat se zástupci odborových organizací

  • Vydávat vnitřní předpisy a kontrolovat jejich dodržování

  • Reportovat managementu

  • Garantovat pracovní podmínky a BOZP

  • Komunikovat s orgány veřejné i státní správy

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání vzdělání

  • Managerská praxe v oblasti řízení lidských zdrojů ve výrobní společnosti

  • Angličtina na komunikativní úrovni

  • Velmi dobrá znalost pracovního práva a souvisejících předpisů

  • Aktivní přístup, flexibilita

  • Samostatnost, zodpovědnost, profesionální vystupování

Nabízíme

  • Zaměstnání ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti

  • Výborné platové ohodnocení

  • Možnost kariérního růstu - na globální úroveň

  • Bonusové finanční ohodnocení

  • Obvyklé zaměstnanecké bonusy

  • Nástup ihned

  • Příjemné pracovní prostředí

Informace o pozici

  • Manpower
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Management, Personalistika a HR,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek