Nabídka práce > Sledování sportovních utkání / Livesport.cz

Sledování sportovních utkání / Livesport.cz

Náplň práce

Jsi sportovec tělem i duší? Zažívej sportovní šílenství i v práci!

Sledujeme výsledky, statistiky, sestavy a další informace z více než 35 sportů a posíláme je sportovním fanouškům do celého světa.

Hledáme nové kolegy, kteří milují sport a chtějí s nám tvořit svět sportovních výsledků pro web Livesport.cz a mnoho dalších světových projektů!

Požadavky

Preferujeme, když jsi student na vysoké škole, brigáda je však možná i k práci nebo pro maturanty!
Měl bys mít v mobilu naší aplikaci Livesport, všeobecný sportovní přehled a neměla by ti chybět pečlivost a touha podílet se na celosvětově úspěšném projektu!

Nabízíme

Nabízíme motivační finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu a zázemí v supermoderních kancelářích ve vlastním sídle společnosti Livesport!

Informace o pozici

  • Livesport Data
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 110 - 140 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Bucharova 2928/14a