Nabídka práce > Inženýr/-ka kvality v automotive

Inženýr/-ka kvality v automotive

Náplň práce

- Řešení kvalitativních problémů vzniklých při výrobě.

- Řešení zákaznických či dodavatelských reklamací a s tím spojené cestování (v případě

CQA či SQA).

- Vykonávání interních procesních auditů na přiděleném úseku výroby (v případě

procesní kvality).

- Podílení se na vývoji produktu z hlediska kvality (v případě projektové kvality).

- Vyhodnocování nekvality a reporting, analýza neshodných dílů.

- Zodpovědnost za sjednávání náprav.

- Podílení se na výrobním programu (spoluúčast na tvorbě výrobní dokumentace,

validace, vzorkování a uvolňování dílů).

Požadavky

- VŠ vzdělání nebo odpovídající praxe v oblasti kvality.

- Komunikativní angličtina.

- Praxe v oblasti zákaznické, výrobní, projektové či dodavatelské kvality

- Znalost kvalitářských metodik a nástrojů.

- Mít jasno, proč chcete pracovat v kvalitě v automotive.

- Ochota pracovat v závodě lokovaném mimo Prahu (vlastní auto pro Vás bude

výhodou)

Nabízíme

- Práci pro dobrého zaměstnavatele v automotive.

- Velmi zajímavou pracovní náplň.

- Možnost osobního i kariérního růstu.

- Šanci být součástí nadnárodního koncernu.

- Možnost cestování a využití cizích jazyků, jazykové kurzy.

- Závodní stravování.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Středočeský kraj
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek