Nabídka práce > MANAŽER SKLADU

MANAŽER SKLADU

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti skladového hospodářství ?

Ozvěte se nám ! Budete mít za úkol :

* Nastavování logistických procesů
* Zajištění optimalizace skladu a logistických procesů
* Kontrola dílů ve skladu s ohledem na jejich obrátkovost a efektivnost skladových zásob
* Zodpovědnost za vyhovující a efektivní layout skladu a odpovědnost za aktuálnost a úplnost všech skladových položek
* Koordinace činnosti externího dodavatele logistických služeb
* Odpovědnost za inventury materiálu

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- znalost práce na PC MS Office (SAP -velká výhoda)
- analytické schopnosti, odolnost vůči stresu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * příspěvek na dojíždění * stravování zdarma * týden dovolené navíc * příspěvek na dovolenou * příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Tachov