Nabídka práce > Montážní dělník - Fehrer Bohemia

Montážní dělník - Fehrer Bohemia

Náplň práce

  • fyzicky náročná manuální práce - vhodnější pro muže,

  • kompletace vnitřních dílů do automobilů - opěrky, středové díly.

Požadavky

  • manuálně zručný, fyzicky zdatný,

  • s dobrým zdravotním stavem, dobrým zrakem,

  • ochotný pracovat ve směnném provozu,

  • spolehlivý.

Nabízíme

  • nástupní mzda 112,5 Kč/hod (z toho 34% prémiová složka),

  • po 3 měsících možnost nárůstu na 124,8 Kč/hod (z toho 34% prémiová složka),

  • příplatek za odpolední 10 Kč/hod, za noční 25 Kč/hod,

  • po 3 měsících převod do kmenového stavu společnosti Fehrer,

  • závodní stravování za 25 Kč nebo 35 Kč dle druhu jídla,

  • pracoviště Liberec,

  • příjemné a čisté zázemí firmy.

V kmenovém stavu další benefity jak peněžní tak nepeněžní.

Informace o pozici

  • Manpower
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek