Nabídka práce > Portýr do hotelu v centru Prahy

Portýr do hotelu v centru Prahy

Náplň práce

-vítání hostů v hotelu a jejich doprovázení na pokoje
-komunikace s hosty v průběhu pobytu a vyřizování jejich požadavků
-úzká spolupráce s ostatními provozními oddělení hotelu (recepce, housekeeping,
technický úsek)

Požadavky

-znalost ČJ a AJ, další jazyky výhodou
-odpovědný přístup k práci
-komunikační schopnosti - týmový přístup
-flexibilita, vysoké pracovní nasazení, vstřícnost
-příjemný vzhled a vystupování na úrovni

Nabízíme

-prestiž známého luxusního hotelu butikového typu
-práci v mladém kolektivu
-mzda 120,kč/hod
-zaměstnanecké výhody a benefity včetně stravování a prádelny
-možnost kariérního růstu
-práce systémem krátký dlouhý - týden ( 7 - 19 hodin )
-možnost záloh

Další informace

V případě zájmu nás kontaktujte na tel : 774 722 833,774 222 847 nebo email : prace@abzakovo.eu a nebo se rovnou zastavte u nás v kanceláři na adrese Myslíkova 31, Praha 1 (PO až PÁ 9 - 16 hod.)

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované jazyky: ČJ a AJ, další jazyky výhodou
  • Plat: 120,-kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha