Nabídka práce > Asistentka prodeje - Secondhand

Asistentka prodeje - Secondhand

Náplň práce

Prodej oblečení, komisí prodej, obsluha EET pokladny, úklid obchodu.

Požadavky

Spolehlivost, flexibilitu, trest. bezúhonnost, pozitivní přístup k zákazníkům, kultivovaný projev i vzhled. Praxe v obchodě výhodou, nikoliv podminkou.

Nabízíme

Nabizime možnost přivýdělku - práci v příjemném prostředí maleho zavedeného secondhandu na Praze 3.
Otevřeno máme Po-Pá 10,00-18,00 ( nutno vždy přijít o 30min. dříve) a odměna za práci je 700,-/den.

Další informace

Nástup od 7/2019, ale je nutné projít již během července zaučením.
Jedná se o výpomoc na cca 2-3/týden a to po celou dobu letních prázdnin.
V případě oboustranné spokojenosti je možná dlouhodobější spolupráce.
V případě zájmu prosím volejte na uvedené tel. číslo. 775 329 389. Navrhneme Vám termín osobního pohovoru.

Informace o pozici

  • Funny-Money Secondhand
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 600
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Maminky na mateřské dovolené, důchodkyně
  • Místo pracoviště: Koněvova 171