Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY- senior/junior | elektrotechnika | až 45 000 Kč!

INŽENÝR KVALITY- senior/junior | elektrotechnika | až 45 000 Kč!

Náplň práce

Mezinárodní společnost v oblasti výroby ELEKTRONIKY, zejména nákupu komponent, návrhu, vývoje a osazování desek plošných spojů hledá INŽENÝRA KVALITY! Zkušenějšího i juniora.

Jste zvyklý jednat se zákazníkem a řešit kvalitativní prvky, reklamace, a spolupodílet se na vytváření, udržování a zlepšování procesů? Pak jste náš člověk!

Náplň práce:

- V rámci projektového týmu jste partnerem pro přidělené zákazníky v záležitostech jakosti
- Řešení zákaznické reklamace, vypracovávání 8D reportů a organizace nápravných opatření
- Agenda interních kvalitativních problémů
- Analýza dat a vypracování zprávy o jakosti
- Zodpovědnost za vstupní a výstupní kontroly
- Zodpovědnost za provedení přidělených interních auditů

Požadavky

- SŠ nebo VŠ technického směru (elektrotechnika výhodou)
- Znalost elektrotechnické výroby PODMÍNKOU!
- Znalost technik systémů managementu kvality VÝHODOU
- Pokročilá znalost angličtiny
- Pokročilá znalost aplikací MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní začátek/konec pracovní doby (příchod 7:00-9:00, odchod 15:30-17:30) - 13. plat - Roční valorizace mzdy - Příspěvek zaměstnavatele na závodní stravování (firemní kantýna) - Příspěvek na penzijní připojištění 2% z HM - 25 dní dovolené - Sl
  • Místo pracoviště: Kladno