Nabídka práce > Automechanik pro značku Opel

Automechanik pro značku Opel

Náplň práce

diagnostika poruch a stavu vozidla
stanovení způsobu opravy, posuzování opotřebení a funkční způsobilosti automobilu
provádění opravy, výměna dílů a součástí
provádění údržby, prohlídek a záručních oprav
spolupráce s koordinátorem dílny

Požadavky

praxe v oboru min. 2 roky
řidičský průkaz sk.B
vyučen v oboru
spolehlivost a loajalitu

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti
moderní prostředí
přátelský kolektiv

Další informace

Nenabízíme JEN práci, ale také prostředí, kam budeš chodit rád.

Budeš si tedy moct pohrát s auty prémiových i koncernových značek a ukázat, jaké umění v Tobě dřímá!

My Ti za to slibujeme nadstandardní odměny, přátelský kolektiv, skvělé pracovní zázemí od moderních šaten přes možnost stravování až po příspěvek na dovolenou.

Věříme, že se Ti u nás bude líbit a rozšíříš tak naší velkou rodinu a kolektiv.

Neváhej a ozvi se co nejdříve: prace@tukas.cz, nebo volej Daně na tel.: 724 518 519.

Těšíme se na Tebe.

Informace o pozici

  • TUkas a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Odborné vyučení v oboru
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: MultiSport karta, zvýhodněné stravování, sleva na PHM, možnost ubytování, příspěvek na dovolenou, možnost dlouhodobého pronájmu vozu za velmi výhodných podmínek
  • Místo pracoviště: Praha 10