Nabídka práce > PROGRAM MANAGER s AJ + NJ

PROGRAM MANAGER s AJ + NJ

Náplň práce

Máte dlouhodobé zkušenosti ve vedení projektů v automotive průmyslu? Vedl jste i projektové týmy jako programový manažer? Mluvíte anglicky i německy a v jednání se zahraničními zákazníky jste profesionál? Automotive normy znáte velmi dobře? Potom nám o sobě dejte vědět a zašlete své CV!

Hledá se PROGRAMOVÝ MANAŽER!

Náplň práce:

- vedení projektů od RFQ po SOP v souladu s rozpočtem
- koordinace projektových týmů a vedení projektových manažerů
- komunikace s klienty (AJ i NJ nutný)
- vedení projektové dokumentace
- účast na D-FMEA a P-FMEA schůzkách

Požadavky

- praxe z obdobné pozice v automotive alespoň 2 roky
- komunikativní znalost AJ i NJ
- znalost norem automotive

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 60000 CZK do 75000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusy - meziroční zvyšování mezd - 5 týdnů dovolené - stravenky - školení a kurzy - flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Liberec