Nabídka práce > Technik - diagnostik | asistenční systémy | VW+Škoda

Technik - diagnostik | asistenční systémy | VW+Škoda

Náplň práce

Pojďte se stát členem skupiny Volkswagen a podílejte se na bezpečnosti jízdy autem. Jsou Vám blízké elektrické a elektronické systémy v automobilech? Čtěte dál! Je zde možnost svozu z Prahy!

Do Mladé Boleslavy hledáme do super týmu Technika / Aplikačního pracovníka pro vývoj asistenčních systémů!

Náplň práce:

- Zodpovědnost za aplikační část vývoje funkce nebo systémů
- Společně s R&D inženýrem a dodavatelem systému přímo provádíte zkoušky a ladíte funkce (tato nastavení jsou poté implementována ve vozech, které se prodávají po celém světě)
- Účast na zkouškách na testovacích polygonech (1 až 4x ročně - Irsko, Afrika apod. - proplacené diety)
- Ověřování nových SW/HW vývojových stavů
- Komunikace s dodavateli subsystémů

Požadavky

- Zájem o automobily a nové trendy PODMÍNKOU :)
- Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
- Znalost diagnostiky vozu – CAN, CANoe, ODIS, CP-TOOL (ODIS stačí!)
- Samostatnost, pečlivost, manuální zručnost a aktivní řízení vozidla – sk. B
- Ochotu k zahraničním cestám (1 až 4x za rok na velmi zajímavá místa)
- Uživatelská znalost PC

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 38000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně - týden dovolené navíc - možnost práce z domova (až 2x týdně) - pružná pracovní doba - flexi volno - stravenky v hodnotě 100 Kč - bonusový systém Cafeterie - odměna při pracovním výročí - vzdělávací kurzy
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav