Nabídka práce > Tester/ka funkcí autorádia| Technologické centrum | flexibilita

Tester/ka funkcí autorádia| Technologické centrum | flexibilita

Náplň práce

Jsou automobily něco, co Vás prostě baví? Pojďte k nám více pochopit, jak funguje elektronika ve voze a jakým procesem prochází celý vývoj elektroniky ve vozidle:

Hledáme Testera / Testerku MIB jednotek (autorádií), která je v současné době vyvíjena v technologickém centru.

Náplň práce:
- Testování toho, jak rádio hraje a zda nedělá chyby
- Reportování vygenerovaných chyb klientovi
- Klientem jsou koncernoví zákazníci
- Testování na testovacích stavech, ale také v terénu, během zkušebních jízd s testováním nových jednotek
- Práce s technickou dokumentací
- Ověřování spravných funkcí jednotek infotainmentu pro vozy značky Škoda
- Údržba testovacího prostředí

Požadavky

- Vzdělání SŠ nebo VOŠ technického směru (ELEKTRO velkou výhodou)
- Znalost angličtiny (čtení dokumentace)
- VÝHODOU zkušenost z automotive nebo základní orientace v programování/skriptování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zkrácená pracovní doba na 37,5 hodin týdně - Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30 - 5 týdnů dovolené - Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 m
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav