Nabídka práce > MANAŽER VÝROBY - strojírenství

MANAŽER VÝROBY - strojírenství

Náplň práce

Hledáme MANAŽERA VÝROBY, pro kterého nejsou na prvním místě "pouze" peníze jako motivace! Cílíme na zkušeného člověka, který vidí tu pravou přidanou hodnotu v možnosti pracovat ve společnosti, která má budoucnost, je stabilní, kde slušné a férové jednání je na prvním místě, kde má možnost uplatnit své nápady a sám samostatně rozhodovat, kde je možné skloubit pracovní a soukromý život. Ten kdo hledá společnost s výbornou atmosférou, dlouholetou tradicí, spolehlivými kolegy a perfektní vzájemnou spolupráci, má možnost nyní reagovat!

MANAŽER VÝROBY bude zodpovědný za výrobu a plánování výroby středně velké společnosti, bude zodpovědný za dva výrobní závody - jeden v ČR, druhý v zahraničí, bude hledat nové možnosti, řešit návrhy a realizace investic, bude zodpovědný za obchodní jednání, výběr a akceptace dodavatelů, cash flow závodů, povede tým podřízených, se kterými bude v pravidelném a úzkém kontaktu napříč celou výrobou, dodržování zásad BOZP a PO!

Požadavky

* VŠ vzdělání
* min. 5 let praxe ve výrobní, strojírenské společnosti
* zkušenosti na manažerské pozici a s vedením výrobního úseku
* vynikající úroveň angličtiny
* perfektní people management
* absolutní samostatnost a schopnost prosadit své nápady
* silná a vyzrálá osobnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * služební automobil i k soukromým účelům * roční odměny * možný HO * stravenky v hodnotě 90 Kč * 25 dnů dovolené * důchodové a životní pojištění * benefity ve formě sportovního vyžití
  • Místo pracoviště: Frýdek - Místek