Nabídka práce > FINANČNÍ ÚČETNÍ/ CHOMUTOV/ OSVČ NEBO ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK!

FINANČNÍ ÚČETNÍ/ CHOMUTOV/ OSVČ NEBO ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK!

Náplň práce

Výzva pro všechny, kteří chtějí pracovat na OSVČ nebo preferují zaměstnání na částečný úvazek. Do našeho rodinného prostředí hledáme samostatného člověka, který bude pracovat jako finanční účetní.

Náplň práce:
* účtování nákladů, výnosů a hospodaření
* sestavování uzávěrek/ výkazů
* měsíční reporting
* výpomoc s nastavováním účetních procesů

Požadavky

Co je pro nás důležité?

* praxe jako finanční účetní minimálně 2 roky
* velmi dobrá znalost US GAAP podmínkou
* schopnost používat AJ na úrovni každodenní samostatné komunikace
* znalost QAD nebo alespoň SAP podmínkou
* dokončené SŠ vzdělání, nejlépe se zaměřením na účetnictví

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 25000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - přátelské rodinné prostředí - stravenky (THP - 60 Kč, lidé pracující na směny 80 Kč) - pololetní a vánoční bonus dle hospodaření firmy - po 3 letech u společnosti dovolená navíc
  • Místo pracoviště: Chomutov