Nabídka práce > UVADĚČ * POKLADNÍ * BARMAN

UVADĚČ * POKLADNÍ * BARMAN

Náplň práce

Místo práce CINEMA CITY Ostrava - FORUM NOVÁ KAROLÍNA

Požadavky

Minimální věk 18+
Barman k práci potřebuje potravinářský průkaz (vystavuje obvodní lékař)

Nabízíme

Otvírací doba kina je od 13:00 v týdnu, o víkendu od 10:00 do 00:00 (různé směny)

Flexibilní plánování směn pro studenty, ale budeme chtít odpracovat min. 40 hodin /měsíc a je potřeba počítat se směnami o svátcích i ve večerních hodinách

Plat po zaučení dle pozice od 87 až 105 Kč/hod. hrubého + dýška

Další informace

Jsme tu skvělá parta a všechno Vás naučíme!

ZAČNI SVOJÍ KARIÉRU U FILMU....

V případě zájmu vyplňte přihlášku na https://www.brigadavkine.cz/brigada a my se Vám ozveme.

Informace o pozici

  • Brigáda v kině
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 87-105
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Za dobře odvedenou práci, motivační odměny Cinema City nebo volňásky
  • Vhodné pro: Studenty
  • Místo pracoviště: FORUM NOVÁ KAROLÍNA