Nabídka práce > ZKUŠEBNÍ TECHNIK ELEKTRO, Vimpersko, 30 000 Kč

ZKUŠEBNÍ TECHNIK ELEKTRO, Vimpersko, 30 000 Kč

Náplň práce

Staňte se součástí mezinárodní stabilní společnosti. Pracovní pozice Zkušebního technika je vhodná pro zkušené elektrotechniky stejně tak jako pro absolventy SŠ v oboru elektro.

Náplň práce:
- zkoušení a konfigurace elektronických sestav
- montáže elektro
- práce s technickou dokumentací
- práce s měřidly
- spolupráce na nových projektech

Společnost nabízí zaškolení a možnost následného profesního růstu.

Požadavky

- vzdělání v oboru elektro
- schopnost čtení technické dokumentace
- orientace v oblasti elektro (výpočty, vzorečky)
- zájem učit se
- ochota pracovat ve směnném provozu

Lokalita: Prachaticko

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 18000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zázemí stabilní a perspektivní společnosti - 5 týdnů dovolené - závodní stravování - příspěvek na dojíždění - možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Prachatice