Nabídka práce > PRACOVNÍK VÝROBY, pouze RANNÍ SMĚNY

PRACOVNÍK VÝROBY, pouze RANNÍ SMĚNY

Náplň práce

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u společnosti zaměřující se na sortiment průmyslových vrat, vyrovnávacích můstků a automatických dveří.
Jedná se o subdodavatele mnoha důležitých stavebních firem a významným partnerem řady výrobních, obchodních a příspěvkových organizací.

Místo výkonu práce: Jezeřany-Maršovice (Možnost svozové dopravy nebo příspěvku na vlastní dopravu)

Náplň práce:
• Kompletace a montáž vrat a dveří.
• Sestavování plechových dílů.

Požadavky

• Manuální zručnost.
• Svářečský průkaz výhodou.
• Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost.
• Fyzickou zdatnost.
• Pravidelnou docházku.
• Pouze RANNÍ SMĚNY

Nabízíme

• Jednosměnný provoz (po - pá 6:00 - 14:30 h).
• Zázemí silné české společnosti působící na trhu již 28 let.
• Odpovídající platové ohodnocení, příplatky za práci přesčas.
• Dostanete od nás ochranné pracovní pomůcky.
• Uhradíme Vám vstupní lékařskou prohlídku.

Další informace

V případě zájmu volejte bezplatnou linku +420 800 023 050 nebo 730 872 618

Informace o pozici

  • Recra
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: od 130 Kč/ hodina
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Jezeřany - Maršovice (Možnost svozové dopravy nebo příspěvku na vlastní dopravu)