Nabídka práce > SPECIALISTA DISPENZNÍCH SYSTÉMŮ

SPECIALISTA DISPENZNÍCH SYSTÉMŮ

Náplň práce

Příležitost pokud více něco o nanášecích systémech!
Co by měl náš specialista dispenzních systémů dělat...

Příprava výrobních linek se zaměřením na dispenzní systémy
Programování strojů
Spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků (specifikace potřebných přípravků a zařízení, jednání s dodavateli, kontrola zařízení při přejímce)
Účast na jednání o kvalitě a implementace výsledků do technologického vybavení výrobních linek
Spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů
Spolupráce při zlepšování výrobních procesů

Požadavky

+ SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe elektro
+ znalost anglického jazyka
+ základní znalost dispenzních systémů výhodou
+ základní znalosti průmyslové automatizace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 34500 CZK do 40500 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co společnosti svým zaměstnancům nabízí? * 25 dní dovolené * závodní stravování * částečně flexibilní pracovní doba * adekvátní finanční ohodnocení * pravidelné půlroční bonusy * výrobky firmy za zvýhodněné ceny * výhodný program u mob. operátora *
  • Místo pracoviště: Pardubice