Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY - 40 000 Kč - Pardubice

INŽENÝR KVALITY - 40 000 Kč - Pardubice

Náplň práce

INŽENÝR KVALITY - INŽENÝR KVALITY - INŽENÝR KVALITY
Vhodné i pro absolventy!

Co Vás na této pozici bude čekat?

-Vedení týmu pro řešení zákaznických reklamací, hledání nápravných opatření
-Tvorbu a optimalizaci plánů kontroly kvality
-Analýzy naměřených dat
-Vyhodnocování ukazatelů kvality, reporting
-Rozvoj a audity dodavatelů

Požadavky

VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY!

-Praktická zkušenost s nástroji kvality využívanými v automobilovém průmyslu – FMEA, PPAP, APQP, 8D atd.
-Zkušenost se systémem managementu jakosti ISO/TS 16949
-Zkušenost s interními audity

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Měsíční bonus 4000 Kč - Čtvrtletní bonusy (ročně 40 000Kč) - 26 dní dovolené - Obědy za 10 Kč - Příspěvky na dopravu
  • Místo pracoviště: Pardubice