Nabídka práce > ASISTENT/KA MANAGEMENTU S NJ/JIHLAVA/až 35 000 Kč

ASISTENT/KA MANAGEMENTU S NJ/JIHLAVA/až 35 000 Kč

Náplň práce

Mluvíš dobře německy?
Dokončil/a jsi právě VŠ/SŠ nebo ses vrátil/a ze zahraničí a přemýšlíš, kde začít pracovat?

Rád/a organizuješ/zařizuješ/vyřizuješ/telefonuješ?

Tvé úkoly:

1. Emailová korespondence
2. Telefonické hovory
3. Organizace kalendáře managementu
4. Organizace firemních eventů/meetingů
5. Práce v EXCELU/PowerPointu

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* NJ slovem i písmem
* Předchozí praxe v administrativě vítána
* MS Office (Word, Excel!, Outlook)

Důležité předpoklady pro tuto pozici:
* Časová flexibilita
* Aktivní osobnost, důsledná, spolehlivá
* Schopnost rychle reagovat na zadané úkoly

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Možnost nastartovat kariéru v nadnárodní společnosti * Postupný růst mzdy v průběhu zaměstnání * Pravidelný měsíční bonus 2 000 Kč pro ty, kteří splní fond pracovní doby * Náborový příspěvek 10 000 Kč * Mobilní telefon, Notebook * Ubytování/příspě
  • Místo pracoviště: Jihlava