Nabídka práce > TECHNIK LABORATOŘE

TECHNIK LABORATOŘE

Náplň práce

Americká společnost se sídlem v okrese Teplice, hledá Technika laboratoře!

Co bude Vaší náplní práce:
- práce v laboratoři s moderní měřící technikou
- zodpovídat a provádět vyhotovení technických měření 3D měřící technikou
- rozměrové a materiálové analýzy, funkční testy
- provádění vstupní a výstupní kontroly komponentů a výrobků podle kontrolního plánu a kontrolních instrukcí
- tvorba příslušných záznamů a reportů
- měření prvních vzorků

Požadavky

Co požadujeme:
- základní orientace ve fungování systému jakosti (zaveden systém IATF 16949)
- základy měření na CMM (3D souřadnicový měřící stroj)
- čtení výkresové dokumentace
- smysl pro preciznost, přesnost a důslednost
- manuální zručnost
- schopnost týmové práce
- dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, týmovou práci, pečlivost a důslednost
- uživatelskou znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * pružná pracovní doba (37,5 h/ týden) * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou 1000 Kč * stravenky v hodnotě 120 Kč * příspěvek na penzijní připojištění (3% ze základu) * roční bonus až 10% z roční základní mzdy * příplatky za noční/ víkendy 20%
  • Místo pracoviště: Teplice