Nabídka práce > DISPONENT LOGISTIKY/ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

DISPONENT LOGISTIKY/ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Baví Vás komunikace s dodavateli ? Umíte dobře anglicky ?

Pak nám reagujte na pozici DISPONENT LOGISTIKY/ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

* zajišťění dodání všech potřebných komponentů pro výrobu jednotlivých produktů
* zpracovává odvolávek svěřených zákazníků v požadovaném termínu
* zajišťování kontroly a potvrzení dodacích termínů a cen u dodaných komponentů
* kontrola dodržování stanovené minimální skladové zásoby
* zajišťení dopravy produkce k zákazníkovi
* připravava prodejní zakázky a podklady pro expedici

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání
- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- znalost AJ na dobré úrovni
- znalost práce na PC MS Office (ERP systém)
- analytické schopnosti, odolnost vůči stresu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 40000 CZK do 42000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: *týden dovolené navíc * kafeterie 12 000 Kč ročně dle odpracované doby *bonus za docházku 2 000 Kč * bonus za produktivitu a kvalitu 0 – 3 500 Kč * stravenky 100 Kč/den (55% zaměstnavatel) * příspěvky na životní pojištění/penzijní připojištění 800 Kč
  • Místo pracoviště: Tachov