Nabídka práce > Skladník/manipulant - náborový bonus 15 000

Skladník/manipulant - náborový bonus 15 000

Náplň práce

Hlavní odpovědnost a aktivity:
- naskladňování a vyskladňování zboží
- manipulace s kartony a jednotlivými kusy zboží
- práce se čtečkou kódů
- další skladové práce

Požadavky

Úspěšný kandidát by měl splňovat následující požadavky:
• bezúhonnost, čistý trestní rejsřík
• zkušenosti na obdobné pozici výhodou – není podmínkou
• schopnost týmové práce, flexibilitu a samostatnost
• administrativní pečlivost

Nabízíme

Nabízíme:
• práci v úspěšné mezinárodní společnosti
• možnost kariérního postupu v rámci firmy
• přístup k nejmodernějším PC technologiím
• standardní zaměstnanecké výhody (např.: 25 dní dovolené + 3 dny sick day, výuka anglického jazyka, stravenky,aj)
• práci v mladém kolektivu

Informace o pozici

  • Asbis CZ, spol. s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: 19 500 - 25 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dní dovolené + 3 dny sick day, výuka anglického jazyka, stravenky, aj.
  • Místo pracoviště: Čestlice